FOTO NADRUKI, TERMOTRANSFER

Oferujemy koszulki z Twoim własnym, niepowtarzalnym kolorowym nadrukiem drukowane znakomitymi tuszami na firmowej amerykańskiej drukarce R-Jet 5. Koszulki idealnie nadają się na wyjątkowe okazje, takie jak urodziny, różnego rodzaju rocznice, czy wieczory panieńskie i kawalerskie. To także dobra opcja dla osób, które chcą się wyróżnić z tłumu. Koszulka na zjazd rodzinny, dla fan-klubu ulubionego zespołu? Koszulka reklamująca Twoją firmę? Taka koszulka to wspaniały prezent na każdą okazję.

Posiadamy również własne wzory, które można modyfikować np. zmieniając tekst, kolorystykę dopasowując ją do koloru wybranej koszulki.

Drukujemy na koszulkach bardzo dobrej jakości Firmy Adler oraz Fruit of the Loom o gramaturach: 160g/m - 200g/m, damskie 150g/m - 180g/m. Koszulki Adler są przez nas i naszych klientów sprawdzone od kilku lat i cieszą sie dobrą opinią, nie rozciągaja się, nie kurczą, nie blekną, a ściągacze zachowują swój pierwotny kształt przez cały czas użytkowania.

Rodzaje nadruków:

  • druk cyfrowy umożliwiający nadruk pełno kolorowy już od jednej sztuki na tkaninach białych i kolorowych w tym czarnych (druk zdjęć, grafik z przejściami tonalnymi) do rozmiaru 36 cm x 47 cm. Nadruk posiada jakość zdjęciową oddając wszelkie detale jak odcienie oraz przejścia tonalne, jest miękki i przyjemny w dotyku.Używamy do tego specjalistycznej maszyny DTG, oraz wyłącznie oryginalnych farb DTG. Daje to gwarancję jakości kolorów oraz trwałości i powtarzalności nadruków.
  • oferujemy również nadruk polegający na naniesieniu na tkaninę elementów z folii typu FLEX (gładkie folie barwne, odblaskowe, fluorescencyjne, metalizowane) lub z folii FLOCK (efekt wypukłego meszku). Metoda ta pozwala wykonać koszulki z jednobarwnymi elementami (bez możliwości uzyskania przejść tonalnych) takimi jak napisy czy też grafika wektorowa.

Przedstawiamy państwu przykładowe realizacje, a koszulki z nadrukiem własnym jak i z naszymi wzorami prosimy zamawiać przez e-sklep

Przykładowe realizacje: